Cestovní kancelář | Jaráky na lyžích 2020

Termín 19. - 22.02.2020
Délka 4 dny / 3 noci
Středisko Sportwelt Amadé
Ubytování Hotel Brüggler***

Středisko Sportwelt Amadé

Sportwelt Amadé (Radstadt, Flachau, Zauchensee, Wagrain, St. Johann, Filzmoos) je nejrozsáhlejší lyžařská oblast Salcburska, která sdružuje 25 lyžařských center a je nejbližší lyžařskou oblastí z ČR (po dálnici snadno dostupnou). Lyžování si užijete na skvěle upravovaných sjezdovkách po celém Ski Amadé. V průběhu celého dne se můžete občerstvit na četných horských chatách (Jausestation) a během jídla se vyhřívat na pravém horském sluníčku. K jaru už mívá slunce velkou sílu, takže se jistě domů vrátíte opáleni. Pokud se Vám po lyžování nechce domů na hotel, nenechte si ujít APRÉS SKI (taneční zábava v lyžákách na horských chatách). Pro cestu na lyžování (tam i zpět) můžete využívat četných Skibusů, které Vás zdarma dovezou, až pod sjezdovku.

800 - 2100 m
120 km
400 km
05:00

Hotel Brüggler***

Tříhvězdičkový rodinný hotel Brüggler se nachází nedaleko centra horského městečka Radstadt. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, WC a satelitní TV. Stravování (polopenze): snídaně je formou bufetového stolu, bohatá večeře je o třech až čtyřech chodech. Relaxace: sauna a parní lázeň. Garážové parkování se nachází 200 m od hotelu. Ceny: přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního pokoje. www.hotelbrueggler.at

Program

  • středa – 14.00 hodin odjezd z areálu ŠNEKSPORT, Smetanova 7, Šlapanice (možnost parkování)
  • čtvrtek, pátek- lyžování, ve večerních hodinách návštěva moderního aquacentra v Altenmarktu
  • sobota – lyžování do 14.30, pozdní oběd, mezi 22.00 – 23.00 hodin návrat do Brna

Cena zájezdu

Dospělí 6 950 Kč
Děti do 12 let 4 850 Kč
Děti do 6 let 3 850 Kč
Vlastní doprava 5 450 Kč

Ceny pro děti jsou platné pouze za přítomnosti dvou dospělých na pokoji. V ceně je zahrnuto 3 noci ubytování s PP, doprava autobusem NEOPLAN, služby hotelu a kompletní organizační servis.

Přihlásit se na zájezd