Středisko Kitzbühel - St. Johan - Kirchberg

Kitzbühel patří k nejexluzivnějším střediskům celých Alp. Každým rokem se zde jede jeden z nejtěžších sjezdů Světového poháru mužů, který se koná na legendárním Hahnenkammu, a to již od roku 1931. Celkem je k dispozici 160 km vždy perfektně upravených sjezdovek až do výšky 2000 m, v kontrastu s desítkami kilometrů volného terénu pro milovníky „freeride“. Nedávno postavená nejdražší lanovka na světě propojuje skirareály Hahnenkamm / Pengelstein a Jochberg / Resterhöhe a umožňuje tak populární Skisafaty. Pouze pro odvážné a zkušené lyžaře je určený Bichlalm, který připomíná bájnou La Grave, aneb nahoru rolbou a dolů prašanem. Pohoří Wilder Kaiser a skiareál St.Johann/Oberndorf je součástí další velké lyžařské oblasti Schneewinkel zahrnující 200 km sjezdových tratí, které jsou vhodné pro všechny kategorie lyžařů. V Kitzbühelu se také nachází první lanovka v Rakousku a museum na vrcholu Hahnenkammu, které odkazuje na dlouholetou tradici lyžařského sportu v Kitzbühelu (začínající již v roce 1892, dovozem prvních párů lyží z Norska).

800 - 2000 m
200 km
520 km
06:15

Hotel Abelhof***

Hotel Abelhof

Ubytování, strava, vybavení hotelu a relaxace

Hotel Abelhof se nachází v horském městečku Neukirchen, v nadmořské výšce 1000 m, 4 km od spodní stanice lanovky Wildkogelarena a 8 km od Hollersbachu, tedy lanovky, která Vás vytáhne na Thurn Pass, propojený se známým střediskem Kitzbühel. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou nebo vanou, WC, satelitní TV a částečně balkónem. Stravování(polopenze): snídaně je formou bufetového stolu, večeře je dle vlastního výběru. Relaxace: sauna, bazén s výhledem, za poplatek jsou masáže. Zábava: stolní tenis a fitness.

Orientační ceny s polopenzí

61-70 Euro, přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního apartmánu nebo pokoje.

Zpracovat nabídku

Hotel Briem***

Hotel Briem

Ubytování, strava, vybavení hotelu a relaxace

Hotel Briem se nachází v horském městečku Westendorf, 400 m od lanovky a 15 km od střediska Kitzbühel. Lyžování: přímo ve Westendorfu je pěkný lyžařský areál. Lyžařské areály Brixentalu Skiwelt , které jsou 5 km vzdálené, patří k nejrozsáhlejším areálům Rakouska s 1000 km sjezdovek. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou nebo vanou, WC, satelitní TV a částečně balkónem. Stravování (polopenze): snídaně je formou bufetového stolu, večeře je dle vlastního výběru. Relaxace: wellness, sauna, BIO sauna, infra sauna, parní lázeň, solárium. Zábava: stolní tenis, dětský koutek. Ceny: přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního pokoje. www.hotelbriem.com

Orientační ceny s polopenzí

52-80 Euro, přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního apartmánu nebo pokoje.

Zpracovat nabídku

Hotel Kroneck Aschaber****

Hotel Kroneck Aschaber

Ubytování, strava, vybavení hotelu a relaxace

Hotel Kroneck Aschaber se nachází na okraji horského městečka Kirchberg, 5 km od střediska Kitzbühel. Lyžování: hotel leží 300 m od prvních lanovek. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou nebo vanou, WC, satelitní TV a částečně balkónem. Stravování (polopenze): snídaně je formou bufetového stolu, večeře je dle vlastního výběru. Relaxace: sauna, BIO sauna, parní lázeň, vyhřívaný venkovní bazén, vířivka, solárium, Římské lázně. Zábava: dětský koutek. Ceny: přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního pokoje. www.aschaber-hotels.at/kroneck

Orientační ceny s polopenzí

59-113 Euro, přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního apartmánu nebo pokoje.

Zpracovat nabídku

Landhotel Lechner***

Landhotel Lechner

Ubytování, strava, vybavení hotelu a relaxace

Landhotel Lechner (dříve hotel Spertendorf) se nachází v horském městečku Kirchberg, 5 km od střediska Kitzbühel a 1 km od prvních lanovek. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou nebo vanou, WC, satelitní TV a částečně balkónem. Stravování (polopenze): snídaně je formou bufetového stolu, večeře je dle vlastního výběru. Relaxace: sauna a parní lázeň, solárium. Ceny: přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního pokoje. www.landhotel-lechner.at

Orientační ceny s polopenzí

67-92 Euro, přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního apartmánu nebo pokoje.

Zpracovat nabídku

Hotel Tasma***

Hotel Tasma

Ubytování, strava, vybavení hotelu a relaxace

Hotel Tasma se nachází v horském městečku Kirchdorf in Tyrol, v nadmořské výšce 800m, několik kilometrů od lanovek Kitzbuhel, Sankt Johan a Wilder Kaiser. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou nebo vanou a WC, SAT-TV a částečně balkonem. Snídaně jsou formou bufetového stolu a večeře je možné si vybrat z několika možností. K dispozici sauna.

Orientační ceny s polopenzí

40-60 Euro, přesnou kalkulaci Vám zpracujeme dle ročního období, délky pobytu a kvality konkrétního apartmánu nebo pokoje.

Zpracovat nabídku