Firemní akce v Rakousku

Přes 25 let zajišťuje Šneksport Brno Šlapanice kompletní organizační servis firemních akcí (lyžování, cykloturistika, rafting, golf apod., semináře, poznávací zájezdy), ubytování v hotelích dle požadavků zákazníka, službu průvodce v průběhu celé akce, návrh a organizace doplňkového programu, návštěvy aquacenter, zajištění závodů, soutěží apod. Rakousko je nádherná země, která nabízí široké možnosti pro aktivní odpočinek v letním i zimním období. Všechny služby jsou poskytované na vysoké profesionální úrovni a právě proto se naše firma specializuje pouze na Rakousko. Díky systému rodinných firem, hotelů a jiných provozů, se zde každý turista cítí jako doma.

Z historie

V roce 1993 začal David Schenk, jednatel společnosti Šneksport s.r.o., pořádat pro své přátele zájezdy do rakouských Alp. O několik let později vznikla malá cestovní kancelář zaměřená výhradně na rakouské Alpy, která se v roce 2010 transformovala ze živnosti na společnost s.r.o.

V Rakousku dlouhodobě spolupracujeme s více než 200 hotely v mnoha střediscích. Specializujeme se na skupinové a firemní lyžařské zájezdy a cykloturistiku s doprovodnými programy. Pro cykloturistiku máme v Rakousku zpracováno 15 oblastí, které jsou vhodné pro 3-4 denní výlety na kolech hvězdicovým způsobem. Nedílnou součástí naší činnosti je i nabídka ubytování pro privátní zákazníky s vlastní dopravou, stejně tak jako organizované akce autobusovou dopravou, které jsou tradiční službou naší firmy.

Rakousko nás baví už 25 let!