Firemní a soukromé akce

Organizace akce

Areál Šneksport Brno Šlapanice nabízí mnoho různých sportovišť a vynikající gastronomické zázemí. Organizujeme zde na klíč sportovní a společenské akce vč. rautů a garden party, až pro 1000 osob. Areál slouží i pro soukromé návštěvníky.

Sport nás baví!

  • zorganizujeme firemní sportovní dny, výročí, svatby, oslavy, dětské programy
  • teambuildingové programy
  • zpracování scénáře a časového harmonogramu
  • kompletní organizační a technické zabezpečení
  • gastronomický servis (rauty, garden party)
  • kulturní programy, hudební skupiny, koncerty, divadelní představení, taneční vystoupení apod.

Zobrazit kompletní nabídku teambuildingových, kulturních
a doplňkových programů.

Gastronomie a zahradní restaurace

V našem areálu Šneksport Brno Šlapanice je zastřešená party zahrada pro 300 – 700 osob, vhodná pro konání garden party, rautů, svateb a oslav.

Pro různé prezentace v rámci školení je možné využít DTP s velkoplošným plátnem. Velmi oblíbená je také krásná letní zahrádka s obsluhou a výhledem na všechna sportoviště. Ta je součástí sportbaru otevřeného při akcích i běžném provozu. Součástí areálu je také parčík, kde se konají svatební obřady, zahradní párty apod. Máme k dispozici sedací nábytek, partystany, vybavení pro catering apod.

Občerstvení na firemních a společenských akcích je většinou zajišťováno formou nekonečných bufetových a nápojových stolů. Velmi oblíbená jsou na akcích grilovaná selátka, čerstvé ryby, ale i jiné gastronomické atrakce, třeba čerstvé sushi připravované přímo před hosty. Děti mají v oblibě zmrzlinové mísy nebo čokoládové fontány s namáčením čerstvého ovoce do kvalitní horké čokolády. Do gastronomického programu akcí často zařazujeme řízené i neřízené ochutnávky vín českých rodinných vinařství (Holánek, Procházka), ale i zahraničních dovozců vín.

  • restaurace až pro 700 osob
  • garden party, rauty, svatby, oslavy
  • kompletní gastronomický servis

Ubytování v ŠSMU

Ubytování 5 minut chůze od areálu.

Pro hosty jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, 2 apartmány, 1 pokoj s bezbariérovým přístupem. Celková kapacita je 72 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, pracovním stolkem, TV a přípojkou na internet.

Recepce: pondělí – pátek 6:00 – 22:00, sobota, neděle, svátky 7:00 – 19:00

Stravování

Snídaně je formou bufetového stolu.

Konferenční prostory

Univerzitní centrum Šlapanice disponuje prostory, které skýtají možnost širokého využití - konání seminářů, konferencí, školení, firemních akcí apod. Pro tyto účely lze využít učebny, klubovny a jednací sály různého uspořádání s kapacitou 10 - 60 osob. K dispozici je moderní technické vybavení - PC, dataprojektor, video, CD, flipchart s příslušenstvím. Pro výuku výpočetní techniky je k dispozici učebna s kapacitou 12 osob.

Další služby

Nabídka služeb ke zpříjemnění pobytu - prodej občerstvení, posilovna, kopírování A4/A3, posezení na zahradě, parkoviště.

Okolí

Šlapanice leží 10 km jihovýchodně od Brna - kulturního, společenského a sportovního centra Jižní Moravy. Ve Šlapanicích lze navštívit Muzeum Brněnska, k dispozici je několik restaurací, vinárna a cukrárna. K sportovnímu vyžití slouží tenisová hala. Město Šlapanice jsou vstupní branou do památkové oblasti Slavkovského bojiště. Mezi nejzajímavější místa patří zámek ve Slavkově u Brna, vrch Žuráň s památníkem a mapou Bitvy tří císařů, památník Mohyla míru, historický objekt Stará pošta se stylovým ubytováním a stravováním. Ve vzdálenějším okolí stojí za zhlédnutí jeskyně v Moravském krasu.

Bližší informace k ubytování