Cestovní kancelář | Jaráky na lyžích 2021

Termín 25. - 28.02.2021
Délka 4 dny / 3 noci
Středisko Nassfeld – Hermagor
Ubytování Hotel Karnia***

Středisko Nassfeld – Hermagor

V současné době patří Nassfeld mezi nejmodernější v celém Rakousku, a to především díky nejdelší kabinové lanovce v Alpách, tzv. Millenium Express. Ta Vás rychle (za 17 minut) a bezpečně přenese (celých 7,6 km) od parkoviště rovnou do Skiareny. „Sonnenalpe Nassfeld“, nebo-li Skiarena si vás okamžitě získá komfortem lyžování a snowboardování = přes 110 km upravovaných sjezdovek všech druhů obtížnosti (lehké 30 km, střední 60 km, náročné 20 km), desítkami běžkařských tratí nebo možností neobvyklé procházky na sněžnicích. K dispozici vám bude 29 moderních vleků a lanovek, a také 9 uzavřených kabinkových lanovek s přepravní kapacitou 39000 osob za hodinu! Žádné čekání u vleků, zde si lyžování opravdu užijete. Nejdelší sjezdová trať se jmenuje Carnia, má délku 7,6 kilometru a její třetina je v noci osvětlena. To jí zaručuje pozici jedné z nejdelších uměle osvětlených sjezdovek v Evropě! Díky své poloze vděčí Skiarena Nassfeld za téměř stoprocentní záruku sněhu od prosince až do dubna. Není to jen zásluhou přírody, ale svoji roli zde hraje také důmyslný systém zasněžování, který využívá možnosti čerpání vody z vysoko položených horských jezer.

600 - 2100 m
110 km
520 km
06:10

Hotel Karnia***

Rodinný hotel se nachází v Hermagoru, místní část Radnik, 10km jízdy autem do Troepolachu ke spodní stanici lanovky Millennium-Express, která vás vyveze do střediska Sonnenalpe Nassfeld. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, SAT-TV a částečně balkonem. K dispozici je na hotelu parní lázeň, sauna, solárium a infra kabina. Zajímavým zpestřením pro večery jsou dvě bowlingové dráhy přímo na hotelu.

Program

  • čtvrtek – 14.00 hodin odjezd z areálu ŠNEKSPORT, Smetanova 7, Šlapanice (parkování zajištěno v uzamčeném areálu Šneksport)
  • pátek, sobota - lyžování, večer turnaj v kuželkách, metaná, bazén apod.
  • neděle – lyžování, pozdní oběd, mezi 22.00 – 23.00 hodin návrat do Brna

Cena zájezdu

Dospělí 6 280 Kč
Děti do 12 let 4 200 Kč
Děti do 6 let 3 450 Kč

Ceny pro děti jsou platné pouze za přítomnosti dvou dospělých na pokoji. V ceně je zahrnuto 3 noci ubytování s polopenzí, služby hotelu a kompletní organizační servis. Pozor, letos zatím bez autobusové dopravy z důvodu možné karantény.

Přihlásit se na zájezd